1185 PLN w nowej promocji bukmachera eFortuna

Każdy nowy gracz u bukmachera eFortuna może skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego. Bowiem przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego na konto gracza może trafić łączny bonus o wartości 1185 PLN. Znajduje się on poniżej w artykule.

eFortuna nowy kod promocyjny

eFortuna nowy kod promocyjny

Bukmacher eFortuna online oferuje graczom Oprócz tradycyjnego pakietu powitalnego, czyli bonusu 20 PLN za rejestrację, premii do 1000 PLN za wpłatę oraz zakładu bez ryzyka do 115 PLN dodatkowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie o wartości 50 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tego bonusu koniecznie musi dokonać rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Należy do zrobić najpóźniej do 7 czerwca do godz. 23:59. Nadmienić warto jest to, że żadna osoba nie będzie miała problemów z założeniem konta, bowiem ten proces zajmie dosłownie kilka chwil.

Kod promocyjny w eFortunie

Jednak gracz, który chce skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego musi mieć na uwadze, że trzeba go odblokować. Należy to zrobić w prosty sposób. A mianowicie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po tym, jak użytkownik przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma pewne środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Niewątpliwie dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba dokonywać, żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Bonus bez wpłaty od STS

Darmowa premia za depozyt od eFortuny

Wszyscy gracze, którzy dokonają pierwszego depozytu mogą liczyć na bonus równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyzna graczom, to aż 1000 PLN.

Natomiast w ramach najnowszego pakietu powitalnego wszyscy gracze mogą liczyć na dodatkowe 50 PLN. Taka kwota zostanie przyznana graczom wyłącznie pod warunkiem, że wysokość dokonanego depozytu nie była mniejsza 50 PLN.

Pierwszy zakład bez ryzyka w eFortunie

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty a swoje konto u legalnego bukmachera eFortuna może również liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO lub AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot całe kwoty. Maksymalna wartość, jaka może wrócić na konto użytkownika to 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowe bonusy na PKO Ekstraklasę. Pula nagród 35 000 PLN

Read Next

Bonus 60 PLN – Betclic Misja Sport