2098 PLN od odebrania w nowej promocji powitalnej bukmachera Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom bonus na start za dokonanie pierwszej wpłaty można otrzymać 1000 PLN. Dodatkową gotówkę typer może otrzymać za pobranie i zainstalowania aplikacji mobilnej tego operatora.

Totolotek: Darmowy kod promocyjny

Totolotek: Darmowy kod promocyjny

Oferta powitalna legalnego bukmachera Totolotek skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u tego operatora.

Pierwszy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wyłącznie wykonać na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces założenia konta zajmie graczowi kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Jaki kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego u bukmachera Totolotek koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie posiadał takiej możliwości.

betclic kod promocyjny

Bonus do 1000 PLN od Totolotka

Bukmacher Totolotek przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej pierwszy. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 600 PLN. Tak sama wartość otrzyma w gratisie typer od bukmachera Totolotek. Razem będzie posiadał kwotę 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

W ramach tej promocji każdy użytkownik może otrzymać nawet 1000 PLN w formie prezentu powitalnego.

Aplikacja mobilna bukmachera Totolotek i bonus:

Poza tym bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom aplikację mobilną. Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy ją pobrać ze strony bukmachera i dokonać pierwszej wpłaty przez aplikację.

W zamian bukmacher Totolotek przyzna bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowa premia do 1500 PLN za pierwszy depozyt od Milenium

Read Next

Darmowy bonus 40 PLN od legalnego bukmachera BetClic