40 000 PLN dla typerów za obstawienie włoskiej Serie A w Betclic

W związku z dziewiętnasta kolejką włoskiej Serie A, jaka zostanie rozegrana w najbliższy weekend bukmacher Betclic Polska przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą otrzymać extra kasę.

Promocja Piłkarski Jackpot u bukmachera Betclic z pulą nagród 40 000 PLN

Promocja Piłkarski Jackpot u bukmachera Betclic z pulą nagród 40 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas większości spotkań nie brakuje. I z pewnością podobnie będzie i teraz. Tym bardziej, ze w najbliższy weekend dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak m.in. AC Milan vs Atalanta, czy też Lazio vs Sassuolo.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Piłkarski Jackpot” musi koniecznie się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a należy tego dokonać najpóźniej do 23 stycznia do godziny 18:00.

Najlepszy typer włoskiej Serie A

Warunki promocji „Piłkarski Jackpot” są niezywkle proste. Wystarczy zawrzeć zakład AKO za minimum 10 PLN, na którym muszą znajdować się wyłącznie takie mecze, jak:

  • AC Milan vs Atalanta
  • Udinese vs Inter
  • Fiorentina vs Crotone
  • Juventus vs Bologna
  • Genoa vs Cagliari
  • Verona vs Napoli
  • Lazio vs Sassuolo
  • Parma vs Sampdoria
Bonus bez wpłaty od STS

Na każde z wyżej wymieniowych spotkań gracz musi oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali mecze to poza wygraną gotówką mogą otrzymać premię, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 40 000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 550 PLN:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Betclic Polska wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. W dodatku est to jedyna możliwość, aby to zrobić.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto gracza. W przypadku, jeśli faworyci Cię zawiodą to typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 30 000 PLN

Read Next

Piłkarski Jackpot to szansa na 55 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic