50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie

Z okazji powrotu na boiska rozgrywek Fortuna 1 liga bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane swoim graczom. Wystarczy zawrzeć kupom AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki w ramach akcji „Piłkarski pewniak”.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie

Warto jest dodać, że przed nami niezwykle ciekawy piłkarski weeekend, w którym to na pewno emocji nie powinno brakować, gdyż przed nami starcia w rozgrywkach Fortuna 1 liga oraz PKO Ekstraklasy.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl oferuje typerom promocję „Piłkarski Pewniak”, która jest aktywna wyłącznie do 1 sierpnia do godziny 23:59.

50 PLN za obstawienie meczy u bukmachera eFortuna

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Bowiem wystarczy zagrać kupon AKO za co najmniej 50 PLN, na którym muszą znajdować sie minimum cztery zdarzenia.

Wszystkie typy pochodzić muszą z oferty przedmeczowej i być z rozgrywek PKO Ekstraklasy i Fortuna 1 liga.

Bonus bez wpłaty od STS

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli faworyci zawiodą na konto typera trafi zwrot stawki do 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w eFortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online na sam start oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na darmowe środki w postaci

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premii równowartości dokonanego depozytu do 2000 PLN
  • zakładu bez ryzyka do 210 PLN.

Jednak chcąc liczyć na wyżej wymieniony bonusy gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?

Read Next

Typuj Premier League i wygrywaj dodatkowe bonusy. 45 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic