510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Zakład bez ryzyka, taki bonus powitalny dla swoich graczy posiada legalny bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby w zamian bukmacher BetClic dokona aktywacji bonusu.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są niezywkle proste i czytelne dla każdego typera. Krok pierwszy jest to założenie konta na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu. Bowiem wystarczy wpisać tam swoje podstawie dane osobę, jak imię czy nazwisko.

Bardzo ważne jest WPISANIE kodu promocyjnego KOD510 w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmachera dokona aktywacji Cashbacku.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Po czym pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty promocją.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką użytkownik zagrał kupon. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. W razie wygranej przez gracza cała kwota trafi na jego konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera BetClic

Read Next

Cashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!