Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN

Legalny bukmacher PZBuk oferuje nowym użytkownikom promocję na start w postaci bonusu równowartości pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanych środków zależy od kwoty jaką użytkownik wpłacił. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 500 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

PZBuk kod promocyjny na start

PZBuk kod promocyjny na start

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera PZBuk.

Warunki otrzymania bonusu są bardzo proste. Pierwsza czynność jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. W procesie rejestracyjnym wystarczy podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawia, że ten element nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

PZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Można to jedynie zrobić w następując sposób:

  • wpisać kod promocyjny BETONLINE
  • zaznaczyć opcję otrzymania bonusu

Obie te czynności należy wykonać jedynie w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak pamiętać, że później gracz już nie będzie miał okazji, aby ich użyć.

betclic kod promocyjny

Po spełnieniu tych warunków gracz musi dokonać już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją. Bukmacher PZBuk przyznaje bonus 100% równowartości depozytu.

Przykład: Użytkownik wpłacił 400 PLN. Taka sama kwota, ale w formie środków bonusowych znajdzie się na jego koncie gracza.

W ramach pakietu powitalnego każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN.

Darmowe środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher PZBuk dokona zaksięgowania wpłaty.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN

Read Next

Darmowa premia do 1500 PLN za pierwszy depozyt od Milenium