Betclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych!

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Specjalna ofert promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Krok pierwszy jaki trzeba wykonać jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe. To sprawia, że żadna osoba z założeniem konta nie będzie miała żadnych problemów.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic PL

Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka koniecznie użytkownik musi wpisać kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby go wpisać. Następnie gracz musi dokonać już pierwszej swojej wpłaty i zagrać kupon.

BetClic: Kod promocyjny za darmo

Bezpieczny zakład do 550 złotych na start!

Zagrany przez gracza pierwszy zakład jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na jego koncie.W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie może otrzymać 550 złotych.

Poza tym bukmacher BetClic oferuje graczom szereg ciekawych promocji, w których to można otrzymać darmowe bonusy za obstawienie meczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Kody bonusowe za darmo u bukmacherów w Polsce 2020 na start

Read Next

Fortuna bez ryzyka na skoki narciarskie. 20 PLN dla wszystkich graczy!