BetClic darmowy bonus 50 PLN

Przed nami decydując, a zarazem najciekawsze starcia podczas US OPEN. Z tej okazji legalny polski bukmacher – BetClic przygotował bonus dla graczy. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby liczyć na darmową premię i to bez znaczenia jak został rozliczony kupon.

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Oferta dostępna jest graczom w dniach od 2 do 8 września. Chcąc z niej skorzystać należy się niej zapisać. Trzeba do stornie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Chcąc liczy na darmowe bonusy wystarczy zagrać kupony SOLO lub AKO, na których będą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na ŻYWO. Jednak wszystkie typy muszą pochodzić z tenisa!

Bukmacher wymaga, żeby kurs promocyjny został zagrany za co najmniej 20 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki i zagra co najmniej trzy kupony może liczyć na darmowe bonusy:

  • za zagranie trzech kuponów – bonus 25 PLN
  • za zagranie pięciu kuponów – bonus 50 PLN

Premia zostanie przyznana na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponu! Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 9 września.

BetClic: jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje pierwszy zakład bez ryzyka nowym graczom. Jeżeli okażę się, że Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, to operator dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym. Zwrot można otrzymać nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Next

Darmowy bonus za depozyt do 200 PLN od LvBet