BetClic „Pewny zakład” na Ligę Mistrzów. Bonus 40 PLN

W związku z spotkaniami trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, legalny bukmacher BeClic przygotował promocję swoim graczom – „Pewny zakład”. Jeśli na kuponie będzie jeden błąd bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom w dniach od 21 do 23 października. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Można tego jedynie dokonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach promocji „Pewny Zakład” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których musi znaleźć się co najmniej pięć typów. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo na zdarzenia z trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Ciekawych konfrontacji na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie spotkania jak chociażby Galatasaray vs Real Madryt, Ajax vs Chelsea oraz Inter vs BVB.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, ale z akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że zagrany przez użytkownika kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym był na nim jeden błąd.

Każdy gracz ma prawo do otrzymania jednego bonusu.

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom promocję – zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, a w zamian operator dokona aktywacji Cashbacka.

Jak sie okaże, że zagrany kupon okazał się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Read Next

Extra bonus 40 PLN dla graczy od bukmachera BetClic