Bonus 60 PLN – Betclic Misja Sport

Bukmacher Betclic Polska online przyznaje darmowe środki wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy. Wystarczy typować spotkania, aby oprócz wygranej gotówki otrzymać dodatkowe 60 PLN.

Extra premia dla typerów za obstawienie meczy

Extra premia dla typerów za obstawienie meczy

W ramach akcji promocyjnej „Misja Sport” kwalifikują się wszystkim zdarzenia, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Przede wszystkim jest co typować z piłki nożnej, bowiem mecze są rozgrywane chociażby w takich ligach, jak Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze oraz PKO Ekstraklasie.

Wspomniana akcja dostępna jest graczom w dniach od 24 czerwca od godz. 08:00 do 28 czerwca do godz. 23:59. Typer, który chce dołączyć musi mieć na uwadze, że obowiązkowo musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch czynności:

  • wejść na stronę www.Betclic.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja Sport”

Darmowa gotówka dla graczy

Następnie pozostaje już obstawienie meczy. Promocja „Misja Sport” polega na zagraniu co najmniej trzech kuponów AKO za minimum 20 PLN.

Na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. W dodatku typy mogą być „przedmeczowe” oraz na „na żywo”. Jednak główny wymóg jest taki, że minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.50.

Bonus bez wpłaty od STS

Graczom, którym uda się poprawnie wytypować mecze to oprócz wygranej gotówki otrzymają darmowe środki, a mianowicie bonus o wartości 60 PLN.

Kod bonusowy w Betclic Polska;

Nie można zapominać, że legalny bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi największy w Polsce Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej gracz koniecznie musi wpisać limitowane hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że zostanie automatycznie aktywowany Cashback. Jeśli kupon okaże się wygrany, to super. Cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki, a maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.

Ci gracze, którzy posiadają już konto u bukmachera Betclic Polska mogą liczyć na większe wygrane w akcji „Multi+”. Bowiem w ramach tej oferty wygrane są zwiększane do 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

1185 PLN w nowej promocji bukmachera eFortuna

Read Next

Typuj KSW 53 i odbierz bonus od STS. Do 50 PLN dla typerów