Bonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS

Popularny polski bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy. Wystarczy, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, czyli od poniedziałku do niedzieli gracz zagra cztery kupony otrzyma darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy kupon za aktywność od STS

Darmowy kupon za aktywność od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, który trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 zagrać co najmniej cztery kupony, które w tych dniach muszą zostać rozliczone.

W promocji biorą udział zarówno kupony SOLO jak i AKO, ale kurs ich musi wynieść minimum 1.85. Każdy gracz wybiera jakie dyscypliny będą na kuponach. Jednak należy wiedzieć, ze bukmacher wymaga, aby minimum jeden kupon:

  • został zagrany z aplikacji mobilnej
  • były na nim same zdarzenia z oferty LIVE

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść RÓWNO 11 PLN.

Gracz, który spełnia powyższe warunki akcji, otrzyma od bukmacher darmowy bonus o wartości 11 PLN i to niezleżenie jak kupony promocyjne zostały rozliczone. Środki znajdą się do pięciu dni na koncie gracza od zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Na przestrzeni jednego etapu każdy użytkownik może otrzymać jeden bonus.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

STS: Freebet bez depozytu

Bukmacher STS nowym graczom darmowy freebet bez dokonania depozytu. Wystarczy dokonać założenia konta i wpisanie kodu promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 29 PLN.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki o wartości dokonanego depozytu. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Read Next

Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy