Bonus dla każdego gracza bez depozytu od Betclic.

Legalny bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie bardzo ciekawą akcję „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN. Wystarczy, ze gracz zaloguje się na swoje konto, a w zamian otrzyma darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Trzeba przyznać, że obstawienie meczy u bukmacherów staje się znowu coraz bardziej popularne. Wynika to wszystko z prostej przyczyny. A mianowicie coraz więcej meczy jest rozgrywanych, a przede wszystkim w piłce nożnej. To skutkuje, że gracze znów wrócili do typowania meczy.

Natomiast bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie posiada specjalną akcję „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN”. Gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udział, ani się zapisywać.

Warunek podstawowy jest taki, że gracz musi posiadać aktywne konto u bukmachera Betclic Polska do 26 maja do godz 23:59.

Darmowe bonusy bez wpłaty własnej

Warunki wspominanej oferty promocyjnej są niezwykle bardzo proste. Wystarczy, że gracz wykona dwie proste czynności:

  • zalogować się na swoje konto w serwisie www.Betclic.pl w dniach od 28 maja od 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59
  • kliknąć w komunikat „CONFIRM BONUS”, który pojawi sie na stronie głównej po tym jak gracz zaloguje się na swoje konto.
Bonus bez wpłaty od STS

To sprawi, że użytkownik będzie mógł liczyć na darmowe środki, ponieważ legalny bukmacher Betclic przyznaje bonusy o wartościach od 5 PLN do 5 000 PLN:

Liczba graczyBonus
1 Gracz5 000 PLN
2 000 Graczy100 PLN – 1000 PLN
Pozostali Gracze5 PLN- 100 PLN

Warto jest mieć na uwadze, ze gracz nie musi dokonywać żadnego depozytu, aby liczyć na te środki. W dodatku znajdą się one automatycznie na koncie graczy i będą do wykorzystania na zakłądy bukmacherskie.

Aktualny kod promocyjny w BetClic.

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracja konta u bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka w wysokości 550 PLN.

Zakład będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Nie można również zapominać, ze ten operator oferuje regularnie graczom specjalne promocje, jak chociażby „Liga BetClic”, gdzie to gracze mogą otrzymać darmową extra gotówkę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 25 000 PLN

Read Next

Darmowe bonusy na PKO Ekstraklasę. Pula nagród 35 000 PLN