Bonus dla typerów na KSW 54 u legalnego bukmachera eFortuna

Czas na kolejną imprezą w mieszanych sportach walki. Bowiem przed nami KSW 54. Na tą okazję bukmacher eFortuna przygotował ofertę promocyjną, w której gracze mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakład.

Bonus 20 PLN na KSW 54

Bonus 20 PLN na KSW 54

Można powiedzieć, że przed nami ciekawa gala, ponieważ dojdzie chociażby do takich pojedynków, jak Ugonoh vs Dimingos, Andryszak vs Kita, Gambrot vs Ziółkowski.

Z tej okazji bukmacher eForutna przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na KSW 54”, w której to gracze mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisać. Jednak warto jest mieć na uwadze, iż jest ona dostępna typerom wyłącznie w dniu 29 sierpnia.

Zwrot stawki za przegrany zakład na KSW 54

Bukmacher eFortuna online kwalifikuje w ramach oferty promocyjnej „Bezpiecznik na KSW 54” wyłącznie kupony zawarte za co najmniej 40 PLN. Gracz ma prawo sam wybrać, jaki rodzaj będzie to zakładu, bowiem mogą być one SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI.

Bonus bez wpłaty od STS

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że na kuponie musi być co najmniej jeden zakład z gali KSW 54, który będzie pochodził z oferty przedmeczowej. Jeśli na kuponie promocyjnym będą inne zdarzenia to obowiązkowo muszą zostać one rozliczone do 30 sierpnia do godz. 09:00.

Zawiedli Cię faworyci? To nic złego, od bukmachera eFortuna otrzymasz zwrot części stawki. Najwyższy bonus, jaki może trafić na konto użytkownika to 20 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Fortuna online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać extra środki. Łączna premia, na jaką może liczyć każdy nowy użytkownik to, aż 2230 PLN. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • bonus 20 PLN za rejestrację konta
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 2000 PLN

Jeśli chcesz liczyć na powyższe bonusy musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne —->>> BETONLINE w formularzu rejestracjny.

Dodać trzeba również, że wszyscy użytkownicy, którzy posiadają już konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z oferty promocyjnej „Happy Hours”, w której to można obstawiać mecze bez podatku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej. Bonusy co tydzień dla graczy od STS

Read Next

Extra premia dla typerów za obstawienie meczy od STS