Bonus dla typerów za obstawienie meczy. Do 100 PLN dla graczy od BetClic.

Pomimo, że oferty bukmacherów są zbyt ubogie to BetClic Polska przygotował limitowaną ofertę swoim graczom – „Liga BetClic. Bonus co tydzień”. W ramach tej oferty każdy gracz co tydzień może otrzymać bonus za obstawienie meczy i to niezależnie od tego, jak te zakłady zostały rozliczone.

Liga BetClic online

Liga BetClic online

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów są bardzo ubogie i ciężko jest obstawiać mecze. To wszystko sprawiło, że obecnie gracze regularnie obstawiają E-sport czy ping – pong. A te dyscypliny chociażby dwa miesiące temu nie były bardzo popularne przez typerów.

Jednak bukmacher BetClic Polska nagradza swoich graczy bonusami za regularne obstawienie spotkanie. Wszyscy gracze mogą w ramach tej oferty otrzymać bonus nawet o wartości 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Promocja „Liga BetClic. Bonus co tydzień” składa się z okresów rozliczeniowych [etapów], a każdy z nich dostępny jest typerom w dniach:
Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Bonus od BetClic za darmo dla graczy:

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie przejść do do sekcji „Promocje” i kliknąć w opcję „Dołącz”, która znajduje się w zakładce „Liga BetClic. Bonus co tydzień”.

Po czym gracze mogą już obstawiać kupony promocyjne. W ramach tej akcji bukmacher BetClic kwalifikują wyłącznie zakłady AKO [wielokrotne], których kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka minimalna to tylko 20 PLN.

Bonus bez wpłaty od STS

Gracz, sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie. Pochodzić one mogą z E-sportu, ale również chociażby Ping – ponga. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Wystarczy, że typer w czasie jednego tygodnia zagra co najmniej dziesięć kuponów w zamian otrzyma bonus:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może otrzymać maksymalnie nawet 100 PLN.

BetClic Polska online. Kod promocyjny.

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher online w Polsce BetClic oferuje każdemu nowemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, aby w razie przegranej otrzymać zwrot całej stawki, który wynieść może nawet 550 złotych.

Powyższy bonus będzie aktywny wyłącznie w momencie, kiedy to gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest również przypomnieć, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet online. Wynika to z tego, że punkty bukmacherskie są nieczynne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Pewniak na E-sport od Fortuny. Bonus do 25 PLN dla typerów

Read Next

Darmowe bonusy co tydzień dla wszystkich w STS. Pula nagród 25 000 PLN.