Bonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic swoim graczom oferuje promocję „Combi Crash”, w której to zmniejsza ryyzko przegranej na zakłady z pierwszej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Zwrot w Betclic na Ligę Mistrzów

Akcja skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Combi Crash” dostępna jest graczom od 16 do 18 września. Chcąc wziąć w tej akcji należy się do niej zapisać. Jedynie można to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się minimum pięć zdarzeń. Jednak należy pamiętać, że na kuponie muszą znajdować się same zdarzenia z pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, a wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Betfan darmowy kod promocyjny

Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 5.00, zaś stawka minimalna kuponu to 50 PLN.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na jego kupnie był jeden błąd. To w zamian bukmacher BetClic zmniejszy wówczas przegraną przyznając bonus w wysokości 50 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 19 września.

BetClic jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje swoim nowym typerom pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Użytkownik może otrzymać maksymalnie 510 PLN.

Chcąc skorzystać cashbacka wystarczy wpisać wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy

Read Next

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic