Bonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

Specjalną ofertę promocyjną aktywnym graczom oferuje bukmacher Betclic. Za obstawienie meczy z piłki nożnej można liczyć na extra 40 PLN.

40 PLN bonusu od Betclic!

40 PLN bonusu od Betclic!

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe potyczki. Bowiem w najbliższy weekend zostaną rozegrane takie starcia, jak m.in. Lech Poznań vs Wisła Kraków, Tottenham vs Chelsea, PSG vs Lyon, czy też Valencia vs Real Madryt.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który oferuje akcję „Misja Kupon”, a jest ona aktywna graczom do 19 września do godziny 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Misja Kupon: 40 PLN ekstra od Betclic!

Promocja „Misja kupon” polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego, za co najmniej 40 PLN, na którym to muszą znajdować się same typy z piłki noznej. Mogą one pochodzić z dowolnej kategorii, ale i także z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że kurs łączny zakładu nie może wynosić mniej niż 3.00, a stawka co najmniej 20 PLN.

Bonus bez wpłaty od STS

Gracze, którzy poprawnie wytypowali te pojedynki to oczywiście poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na premię w wysokości 40 PLN.

Bonus do 550 PLN od Betclic na start:

Legalny bukmacher Betclic w swojej ofercie powitalnej każdemu graczowi posiada pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to gracz nie straci swojej gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Typuj Premier League i wygrywaj dodatkowe bonusy. 45 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic