Bonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Etoto Polska. Wszyscy użytkownicy na sam start mogą liczyć na premię równowartości pierwszej wpłat, aż do 1500 PLN.

Najnowszy bonus powitalny u legalnego bukmachera Etoto. Extra 1500 PLN

Najnowszy bonus powitalny u legalnego bukmachera Etoto. Extra 1500 PLN

Dodać jest warto na samym wstępie, iż każdy użytkownik regularnie może liczyć na dodatkowe środki u bukmachera Etoto za obstawienie meczy i to w większości dyscyplin.

Premia do 1500 PLN na start w Etoto:

Pierwszy krok, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.Etoto.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię i nazwisko.

Bonus bez wpłaty od STS

Po spłonieniu tych warunków pozostaje już tylko dokonanie depozytu. W zamian użytkownik otrzyma premię jej równowartości.

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 500 PLN. W prezencie otrzyma taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych. Razem użytkownik będzie posiadał kwotę 1000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer może wynieść nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Najnowszy bonus powitalny u legalnego bukmachera Superbet na start

Read Next

Promocja „Misja Tenis” od Betclic. Bonus dla graczy do 40 PLN