Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Premia do 50%

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic PL. Gracze, którzy regularnie obstawiają mecze mogą liczyć na extra bonus, bo może wynieść on nawet 50%.

„Multi+” w Betclic

„Multi+” w Betclic

Nie da się ukryć, że obecnie numer jeden u bukmacherów jest obstawienie Esportu. Wynika to z tego, że większość dyscypliny jest zawieszona. Natomiast wspomniana dyscyplina bez żadnych przeszkód rozgrywa swoje mecze.

Jednak nie da się ukryć, że jedna z ciekawszych promocji bukmachera Betclic jest to „Multi+”. Ta akcja trwa do odwołania, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus dla graczy. Większe wygrane.

Chcąc skorzystać w wspomnianej promocji gracz musi zawrzeć zakład AKO, na którym to koniecznie muszą znajdować się do najmniej pięć typów.

Bonus bez wpłaty od STS

Zdarzenia mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką w swojej ofercie posiada bukmacher Betclic. Warto jest mieć również na uwadze, że typy mogą być zarówno w oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego ile typów będzie na kuponie. Maksymalna wartość bonusu to, aż 50%.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, że zakłady zostaną rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Kod promocyjny w Betclic Polska

Limitowana ofertę powitalną wszystkim nowym użytkownikom przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy już na sam początek mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka do 550 PLN.

Powyższy bonus będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne — >> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo dostępna jest Betclic TV. Użytkownicy przez całą dobę mogą oglądać tam wydarzenia sportowe i to bez żadnych ograniczeń oraz kosztów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowe bonusy co tydzień dla wszystkich w STS. Pula nagród 25 000 PLN.

Read Next

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 25 000 PLN