Bukmacher STS rozdaje gotówkę na sporty wirtualne

Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher STS za obstawienie sportów wirtualnych. W ramach promocji „Bonus od depozytu do 100 PLN na sporty wirtualne” każdy z typerów poza wygrana gotówką może liczyć na ekstra środki.

Bonus do 100 PLN na sporty wirtualne od STS

Bonus do 100 PLN na sporty wirtualne od STS

Dodać jest warto, że największy atutów sportów wirtualnych jest to fakt, ze tam mecze można obstawiać przez całą dobę. W dodatku użytkownicy w dosyć szybkim czasie mogą zarobić ekstra środki.

Chcąc wziąć udział w akcji „Bonus od depozytu do 100 PLN na sporty wirtualne” należy do tej oferty się zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, iż wspomniana akcja dostępna jest każdemu graczowi do 22 kwietnia do godziny 23:59.

Bonus dla typerów na sporty wirtualne:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest dokonanie depozytu na swoje konto, a następnie zagranie kuponu wielozdarzeniowego, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 50 PLN.
betclic nowy bonus bez ryzyka 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny a na zakład bez ryzyka 550 PLN

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma bonus o wartości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN. Jednak nie ma znaczenia, jak kupon został rozliczony. Rejestracja w STS to szereg korzyści, w tym także darmowy bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym.

Bonus na start w STS 2021:

Wszyscy użytkownicy, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym będą mogli liczyć na darmowe środki już na sam start w postaci:

  • 29 PLN bez żadnej wpłaty
  • premii równowartości depozytu do 1200 PLN

To wszystko sprawia, że każdy z graczy ma prawo nawet liczyć na bonus powitalny o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Promocja „Misja Tenis” od Betclic. Bonus dla graczy do 40 PLN

Read Next

Najlepszy typer KSW 60. Bonusy dla najlepszych od Betclic