Cashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!

„Siatkarski Cashback” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic, który to przyznaje darmowy bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki.

Siatkówka i bonus od Betclic

Siatkówka i bonus od Betclic

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 4 do 15 października. Typer, który chce wziąć udział w promocji „siatkarski cashback„, musi się do niej zapisać. Należy to robić jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50. Bukmacher BetClic podczas tej akcji dopuszcza jedynie kupony, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z siatkówki oprócz siatkówki plażowej.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i LIVE. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ przed nami kolejne zmagania w Pucharze Świata siatkarzy czy też zmagań ligowych.

Stawka kuponu jest dowolna, ale warto jest wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Na koniec akcji bukmacher dokona zsumowania stawek kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji, a następnie przyzna bonus 10% ich równowartości. Mówiąc dokładnie gracz zagrał kupony za łączną kwotę 3000 PLN otrzyma w gratisie 300 PLN.

Każdy typer może maksymalnie otrzymać 500 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza w dniu 16 października.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bukmacher BetClic nowym graczom na start oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Jeśli okaże się pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki kuponu. Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN. Natomiast w razie wygranego kuponu na konto gracza trafi cała kwota.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Read Next

STS z bonusem bez ryzyka do 200 PLN na start