Darmowa gotówka od STS dla graczy za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów. Pula nagród 10 000 złotych!

Po przerwie zimowej wracamy z rozgrywkowymi Ligi Mistrzów. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję, w której to przyznaje darmowe środki za obstawienie meczy. Wystarczy poprawnie wytypować dwa mecze Champions League, aby otrzymać bonus. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 10 000 PLN.

Liga Mistrzów darmowe bonusy

Liga Mistrzów darmowe bonusy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Ta promocja aktywna jest graczom w dniach od 17 lutego od godz. 01:00 do środy 19 lutego do godz. 21:00. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się dwa spotkania ze spotkań Ligi Mistrzów, jakie zostały zaplanowane na wtorek i środę 17 i 18 lutego, czyli:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
betclic nowy bonus bez ryzyka 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny a na zakład bez ryzyka 550 PLN

Gracz może dodać wyłącznie typy podstawowe, tj. „1 x 2” , czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis, które muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Każdy typer w ramach tej akcji może oddać do pięciu kuponów, a stawka każdego z nich musi być równa 21 PLN. Natomiast wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują spotkania, a poza tym ich zakład okazał się wygrany to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, czyli 10 000 złotych.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS 2020

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS online, a dodatkowo wpiszą hasło promocyjne „BETONLINE” otrzymają w gratisie bonus bez depozytu o wartości 29 złotych.

Kolejne środki trafią na konto typera pod warunkiem, że typer dokona pierwszego depozytu. Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaconej kwoty. Gracz może maksymalnie otrzymać 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Fortuna bez ryzyka na skoki narciarskie. 20 PLN dla wszystkich graczy!

Read Next

Fortuna zwiększa wygrane graczom. Kupony bez podatku.