Darmowa premia do 1500 PLN za pierwszy depozyt od Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje na start dla nowych graczy promocję powitalną, w której skład wchodzą: freebet 20 PLN, bonus za depozytu do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Bonus powitalny będzie aktywny graczom pod warunkiem, że typer wpisze kod bonusy BETONLINE.

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konto. Konto można jedynie założyć na stronie bukmachera www.milenium.pl.Kwestia założenia konta to zaledwie kilka minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny Milenium

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Dzięki temu bukmacher Milenium automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna opcja, aby wpisać ten kod.

Darmowe środki za pierwszą wpłątę do 1500 PLN

Bukmacher Milenium przyznaje bonus 100% premii za dokonanie pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1000 PLN. W zamian otrzyma extra bonus od bukmachera Milenium o równowartości wpłaty. Łącznie gracz będzie posiadał kwotę 2000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Legalny bukmacher Milenium: Darmowy freebet 20 PLN

Warto jest wiedzieć, że jeśli pierwsza wpłata wynosiła co najmniej 50 PLN, typer otrzyma w gratisie freebeta o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje nowym swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Ten rodzaj bonusu będzie aktywny pod warunkiem, że typer zaznaczy opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym. Dzięki czemu będzie można skorzystać z Cashbacka.

Ja się okaże, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Milenum dokona zwrotu 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN. Natomiast w razie wygranej to cała kwota trafi na konto gracza.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje swoim graczom szereg ciekawych promocji. Jedna z nich to „Happy Hours„. W tej akcji wspomniany operator oferuje graczom kupony bez podatku.

Warunki tej akcji są proste. Wystarczy zawrzeć kupon w godzinach trwania promocji, a są one dostępne na stronie operatora. Poza tym zakład musi spełniać następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN

Read Next

2098 PLN od odebrania w nowej promocji powitalnej bukmachera Totolotek