Darmowe bonusy bukmacherskie dla typerów od STS na EURO 2020

Limitowaną ofertę promocyjną na Mistrzostwa Europy 2020 oferuje leglany polski bukmacher STS online. Każdy z użytkowników za swoją aktywność może otrzymać ekstra bonus. Pula nagród w ramach wspomnianej oferty wynosi 1 500 000 PLN.

1 500 000 PLN dla graczy na EURO 2020 od bukmachera STS

1 500 000 PLN dla graczy na EURO 2020 od bukmachera STS

Dodać jest warto, że na pewno jest co obstawiać, bowiem oferta bukmachera STS jest niezwykle bogata. Do tego, jak to podczas każdej takiej imprezy emocji czysto sportowych na pewno nie brakuje.

A każdy z użytkowników bukmachera STS może liczyć na ekstra bonusy za aktywność. Chcąc wziąć udział w ofercie promocyjnej „Wygraj EURO 1 500 000 PLN” koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. A jest ona aktywna od 11 czerwca.

Bonusy za aktywność od bukmachera STS:

Warunki oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy jedynie wykonać codziennie zadania, które pojawią się na profilu gracza każdego dnia. Każdy z użytkowników chcąc liczyć na bonus musi wykonać minimum siedemnaście zadań.

Bonus promocjny w Superbet

Użytkownicy, którzy spełnią ten warunek będą mogli liczyć na ekstra kasę. Dokładnie mówiąc pula nagród, czyli 1 500 000 PLN zostanie podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich typerów, którzy spełnili powyższe kryteria promocji.

Kod promocyjny w STS 2021:

Każdy nowy użytkownik portalu STS online PL na sam start może liczyć na ekstra pakiet powitalny, w którym to można otrzymać ekstra kasę. W skład jego pakietu wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. To wszystko sprawia, że każdy z użytkowników może liczyć nawet na łączny bonus o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eWinner

Read Next

Darmowe bonusy codziennie od eWinner dla typerów.