Darmowe bonusy co tydzień dla wszystkich w STS. Pula nagród 25 000 PLN.

Pomimo, że oferty bukmacherów obecnie nie są zbyt bogate to legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom specjalną ofertę promocyjną „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach niej każdy typer oprócz wygranej może otrzymać darmowe środki. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ co tydzień pula nagród 25 000 PL zostanie podzielna pomiędzy graczami.

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Na przestrzeni ostatnich tygodni bardzo popularne stało się obstawianie E-sportu. Ta dyscyplina zyskała sporą ilość fanów i tym samym gracze regularnie ją obstawiają. Poza tym w dalszym ciągu rozgrywane są pojedynki chociażby w lidze białoruskiej.

W związku z tym bukmacher STS przygotował ofertę specjalną „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. W ramach tej akcji każdy gracz co tydzień może otrzymać darmowe bonusy za obstawienie meczy.

Promocja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się na z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji obowiązkowo musi się do niego zapisać. Zrobić to należy poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowa gotówka dla typerów.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się równo cztery zdarzenia.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić typy. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50, a poza tym koniecznie musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

BetFan kod promocyjny

Minimalna stawka każdego zakładu to 15 PLN. Jednak wykluczone w ramach tej akcji są wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrałeś? Super. Cała kwota znajdzię sę na Twoim koncie. W dodatku otrzymasz bonus ob ukmachera STS. Pula nagród w ramach tej oferty wynosi 25 000 PLN. Zostanie ona podzielonia po równo pomiędzy ilość kuponów, które spełniły powyższe warunki. Należy mieć na uwadze, że każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać pięć zakładów.

Kod bonusy bez wpłaty własnej w STS:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, gdzie to już na start każdy gracz może otrzymać łączny bonus o wartości nawet 1229 PLN.

Chcąc skorzystać z premii powitalnej gracz musi obowiązkowo wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE wówczas dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • darmowy freebet o wartości bez wpłaty własnej 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie na konto gracza może trafić 1200 PLN

Pamiętać trzeba, że obecnie mecze można obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherską nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonus dla typerów za obstawienie meczy. Do 100 PLN dla graczy od BetClic.

Read Next

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Premia do 50%