Darmowe bonusy codziennie od eWinner dla typerów.

Legalny bukmacher eWinner PL nagradza codziennie wszystkich aktywnych typerów bonusami za obstawienie meczy EURO 2020. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na freebet.

Bonusy za aktywność od eWinner. 49 PLN codziennie dla graczy

Bonusy za aktywność od eWinner. 49 PLN codziennie dla graczy

Podczas rozgrywek Mistrzostw Europy 2020 wkraczamy w fazę playoff. Na tym etapie przegrywająca drużyna odpada z imprezy. Emocji nie powinno zabraknąć w najbliższych pojedynkach, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych starć: Włochy vs Austria, Belgia vs Portugalia, czy też Anglia vs Niemcy.

Z tej okazji każdy z graczy może wziąć udział w promocji „Postaw na ME”, która jest dostępna na stronie www.eWinner.pl. Wspomniana oferta promocyjna jest aktywna wyłącznie do 11 lipca.

Codzienne freebet od eWinner na EURO 2020:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest obstawienie kuponów, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Dodatkowo kupon musi spełniać następujące warunki:

  • stawka dokładna 49 PLN
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.50
Bonus bez wpłaty od STS

Każdego dnia za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 49 PLN. Środki zostaną przyznane graczom niezależnie od tego, jak zakład został rozliczony.

Bonus powitalny w eWinner

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można na sam początku liczyć na takie bonusy, jak:

  • Cashback do 110 PLN
  • bonus za drugi dokonany depozyt do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim typerom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLNE podczas zakładania konta.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowe bonusy bukmacherskie dla typerów od STS na EURO 2020

Read Next

Betclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?