Darmowy bonus 40 PLN od legalnego bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Misja kupon”. W ramach tej akcji wspomniany operator nagradza swoich graczy bonusem o wartości 40 PLN. Wystarczy w dniach od 22 do 25 listopada trafić minimum trzy kupony, aby otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

BetClic darmowe bonusy 2020

BetClic darmowe bonusy 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 22 do 25 listopada. Należy jednak pamiętać, żeby do tej akcji dołączyć. Wykonać to można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie oferty.

W ramach promocji „Misja Kupon” kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 3.00. Na każdym kuponie muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej bądź LIVE.

Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ przed nami emocjonujący weekend, tj. czekają nas pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, poza tym wracamy do rozgrywek ligowych w piłce nożnej, zaś fani tenisa mogą liczyć na rozgrywki w Pucharze Davisa.

betclic kod promocyjny

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN. Natomiast z tej oferty automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Istotne w tym wszystkim jest to, że zagrany kupny muszą zostać rozliczone najpóźniej do 25 listopada do godz. 23:59.

Legalny bukmacher BetClic Polska przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że gracz zagrał minimum trzy kupony, które spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

Aktualny kod promocyjny 2020 u bukmachera BetClic

Pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje swoim graczom legalny bukmacher BetClic. Chcąc skorzystać z tej formy powitalnej koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy kupon zostanie objęty promocją: jak okażę się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

2098 PLN od odebrania w nowej promocji powitalnej bukmachera Totolotek

Read Next

Voucher za darmo na KSW 52 od bukmachera STS