Darmowy bonus za depozyt do 200 PLN od LvBet

Bukmacher LvBet zwiększa depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty za co najmniej 25 PLN, aby otrzymać bonus o wartości 50% depozytu.

Bonus za wpłatę do 200 PLN od LvBet

Bonus za wpłatę do 200 PLN od LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników bukmachera LvBet, którzy posiadają aktywne konto u tego operatora oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 5 do 9 września. Chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 25 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że podczas wpłaty trzeba zaznaczyć opcję „Bonus do 200”.

Maksymalnie można otrzymać 200 PLN. Taka kwota trafi do gracza, który dokona depozytu za co najmniej 400 PLN.

Betfan darmowy kod promocyjny

Bukmacher przyzna bonus 2% depozytu z mnożnikiem całkowitym „x25”.

Następnie zagrać zagrać trzeba kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich wynosić musi minimum 1.25, zaś kurs całkowity musi być nie mniejszy niż 2.50.

Następnie należy zaznaczyć opcję na dolę kuponu „mnożnik x25”. Bukmacher wtedy dokona aktywacji bonusu.

Bukmacher LvBet bonus bez depozytu:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus dla swoich graczy w postaci freebeta o wartości 20 PLN.

Chcąc otrzymać darmowy bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawia, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

BetClic darmowy bonus 50 PLN

Read Next

Najnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019