Extra bonus 40 PLN dla graczy od bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom promocję „Misja Basket”. Podczas tej promocji graczom są przyznawane extra bonusy w wysokości 40 PLN.

NBA: Darmowy bonusy dla graczy

NBA: Darmowy bonusy dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 26 do 29 października. Gracz, który chce skorzystać z akcji „Misja Basket” musi się do niej zapisać. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.70.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z koszykówki. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

betclic kod promocyjny

Kupon musi zostać zagrany z co najmniej 20 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic Polska przyzna bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że co najmniej trzy kupony zagrane przez gracza zostały rozliczone jako wygrane i spełniają powyższe warunki.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Gracz, który chce skorzystać z tego bonusu wystarczy, że wpisze kod promocyjny KOD510 w formiarzu rejestracyjnym, a od razu dokona aktywacji Cashbacku.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za jaką został zagrany kupon, a maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

BetClic „Pewny zakład” na Ligę Mistrzów. Bonus 40 PLN

Read Next

Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN