Extra premia dla typerów za obstawienie meczy od STS

Czas na drugi turniej Wielkoszlemowy US OPEN. Na tą okazję bukmacher STS oferuje limitowana ofertę promocyjną z łączną pulą nagród 15 000 PLN. Wystarczy obstawiać mecze, aby poza wygraną gotówkę otrzymać extra środki.

Darmowe środki za obstawienie meczy od STS

Darmowe środki za obstawienie meczy od STS

Śmiało można powiedzieć, że na ten moment czekał każdy kibic tenisa, ponieważ po kilku miesiącach przerwy wracamy z na korty. Obecnie trwają chociażby mecze w US OPEN.

Bukmacher STS nagradza sowich aktywnych graczy. Za obstawienie meczy typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki za obstawienie meczy. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN. Chcąc skorzystać z tej akcji należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS są wyłącznie zakłady SOLO i AKO, na których mogą znajdować się musi obowiązkowo jeden typ z US OPEN.

Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się wygrany to poza wygraną otrzymasz punkty, a system punktowania przedstawia się następująco:
Przykład: naliczania punktów: 30 PLN i wygra 100 PLN. Zgodnie z wyliczeniem otrzyma 70 pkt.

Bonus bez wpłaty od STS

Na pewno jest o o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 15 000 PLN. A tabela z nagrodami przedstawia następująco:

PozycjaWysokośc bonusu:
1 Miejsce3000 PLN
2 Miejsce1500 PLN
3 Miejsce1000 PLN
4 -5 Miejsce500 PLN
6-10 Miejsce250 PLN
11-25 Miejsce100 PLN
26 – 50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce30 PLN
101 – 250 Miejsce20 PLN

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Bukmacher STS online w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanej pierwszy wpłaty, maksymalna wartość to, aż 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –.>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie usługę Betgames. Użytkownicy mogą legalnie i co najważniejsze za prawdziwe pieniądze grać chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonus dla typerów na KSW 54 u legalnego bukmachera eFortuna

Read Next

Pewne 20 PLN dla graczy za typowanie meczy