Fortuna bez ryzyka na skoki narciarskie. 20 PLN dla wszystkich graczy!

„Bezpiecznik na skoki” jest to najnowsza promocja bukmachera Fortuna, w której to gracz otrzymuje zwrot za przegrany kupon. Wystarczy, że użytkownik zawrze zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby w przypadku przegranej otrzymać bonus o wartości 20 złotych.

Puchar Świata w Zakopanem. Bonus dla każdego

Puchar Świata w Zakopanem. Bonus dla każdego

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja „Bezpiecznik na skoki” aktywna jest graczom w dniach od 24 do 26 stycznia 2020 roku. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Akcja polega na zagraniu zakładu AKO lub MAXIKOMBI, na którym musi znajdować się minimum jeden typ ze skoków narciarskich. Wszystkie zdarzenia na zakładzie mogą pochodzić wyłącznie z oferty LIVE.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami bardzo ciekawe zawody w stolicy Tatr, ponieważ zostaną rozegrane konkurs indywidualny oraz drużynowy, w którym to liczymy na bardzo dobry występ Biało – Czerwonych.

betclic nowy bonus bez ryzyka 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny a na zakład bez ryzyka 550 PLN

20 złotych jest to minimalna stawka każdego zakładu promocyjnego. Jednak z oferty są wykluczone automatycznie kupony zawarte za środki bonusowe.

Zakład jak okazał się wygrany to super. Cała kwota powędruje na konto typera. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot w wysokości 20 złotych.

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna 2020

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowe środki graczom o wartości 20 złotych za dokonanie rejestracji konta online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE”. Typer wówczas nie musi dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Nawet 1000 złotych premii może otrzymać natomiast ten typer, który dokona pierwszego depozytu u bukmachera Fortuna. Poza tym gracz otrzymuje jeszcze pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Betclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Read Next

Darmowa gotówka od STS dla graczy za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów. Pula nagród 10 000 złotych!