Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN

Specjalną ofertę promocyjną na start wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Typerzy już na sam początek mogą otrzymać łączny bonus o wartości 210 PLN.

Bukmacher internetowy Fortuna

Bukmacher internetowy Fortuna

Warto jest wiedzieć, że w skład pakietu powitalnego wchodzi: darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, bonus równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi założyć konto na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie graczom dosłownie chwilę, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Kod bonusowy u bukmachera eFortuna:

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne w formularzu rejestracyjnym –>> BETONLINE. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych otrzyma darmowe 20 PLN za założenie konta. W dodatku nie trzeba dokonywać depozytu, aby ta kwota trafiła na konto użytkownika. Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Bonus bez wpłaty od STS

Bonus do 2000 PLN na zakłady bukmacherskie

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać wpłaty na zakłady bukmacherskie Fortuna będzie mógł liczyć na premię równowartości wpłaty i to, aż do 2000 PLN:

Przykład; Gracz dokonał depozytu o wartości 1000 PLN. W prezencie powitalnym otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych,

Bezpieczny zakłąd na start:

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik będzie mógł liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Cashacbkiem objęte są zarówno kupony SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to mała strata, ponieważ otrzymasz zwrot całej stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Pula nagród 15 000 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Read Next

Piłkarski Jackpot w Beclic. Extra gotówka dla typerów