Fortuna zwiększa wygrane graczom. Kupony bez podatku.

Bukmacher Fortuna w swojej ofercie promocyjnej posiada „Happy Hours”. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, aby liczyć na większa wygraną o 14%.

Większe wygrane o 14%

Większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej oferty promocyjnej mogą skorzystać w dniu 26 lutego w godzinach 17:00 – 18:00. Istotne w tym wszystkim jest to, że do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału oraz się zapisywać.

Należy jednak do swojego zakładu dodać bonus kursowy „Happy Hours”. Pamiętać trzeba, żeby kupon AKO lub MAXIKOMBI spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30
  • stawka zakładu musi wynosić co najmniej 20 złotych
betclic nowy bonus bez ryzyka 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny a na zakład bez ryzyka 550 PLN

Zakład jak okaże się wygrany to super, ponieważ jego wygrana zostanie zwiększona automatycznie o 14%.

Każdy typer w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Najnowszy pakiet powitalny na start u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje nowym swoim typerom na start ciekawe bonusy. Wystarczy założyć konto i w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby otrzymać darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze również mogą liczyć na kolejne promocje: bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowa gotówka od STS dla graczy za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów. Pula nagród 10 000 złotych!

Read Next

Legalne gry karciane w Polsce. Bonus dla każdego od STS.