Gwarantowane bonusy na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną z okazji Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Wystarczy typować tą imprezę, aby liczyć na ewentualne zwroty stawki za przegrane kupony.

Bonus na mistrzostwa Europy w piłce ręcznej od STS

Bonus na mistrzostwa Europy w piłce ręcznej od STS

A niewątpliwie oferta bukmachera STS na ME jest dosyć bogata. Poza tym przed nami bardzo ciekawe konfrontacje, gdzie będziemy mogli oglądać naszych reprezentantów. Już dzisiaj czekają nas takie potyczki, jak m.in. Austria vs Polska, Niemcy vs Białoruś, czy też Macedonia Północna vs Czarnogóra.

Natomiast każdy z graczy, który chce skorzystać z promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A ta akcja promocyjna jest aktywna wyłącznie w dniach od 13 do 18 stycznia do godz. 23:59.

Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej

Bukmacher STS w promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” kwalifikuje zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej.

Dodatkowo wymagane od graczy jest to, iż kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50 i obowiązkowo typ pochodzić musi z oferty przedmeczowej.

betclic nowy bonus bez ryzyka 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny a na zakład bez ryzyka 550 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że za każdy przegrany zakład użytkownik może liczyć na zwrot 15% stawki za kupon. Łącznie można otrzymać nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2022:


Bukmacher STS online wszystkim użytkownikom na sam start może otrzymać następujące bonusy:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta i to bez żądnego depozytu
  • premia równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

Czy w STS rejestracja z kodem bonusowym daje jeszcze większe korzyści? Oczywiście! Chcąc dokonać powyższych bonusów, trzeba mieć na uwadze, aby aktywować powyższe bonusy należy koniecznie wpisać kod promocyjny —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

40 PLN za obstawienie meczy w Betclic