Kody bonusowe za darmo u bukmacherów w Polsce 2020 na start

Legalni bukmacherzy w Polsce jak chociażby STS, Fortuna, BetClic, czy też BetFan oferuje ciekawe pakiety powitalne każdemu nowego graczowi. Na start można otrzymać chociażby freebet bez wpłaty własnej, czy tez bonusy równowartości depozytu oraz można liczyć na zakłady bez ryzyka.

Specjalne kody bonusy u legalnych bukmacherów w Polsce

Specjalne kody bonusy u legalnych bukmacherów w Polsce

Warto jest mieć na uwadze fakt, że bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny podczas rejestracji konta. Zobacz aktualną listę aktywnych kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów w Polsce.


STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę

Darmowy freebet o wartości 29 PLN trafi na konto każdego nowego gracza, który założy konto u bukmachera STS oraz wpisze specjalny kod promocyjny „BETONLINE”. To sprawi, że gracz otrzyma środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty własnej.

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne darmowe środki. Tym razem równowartości pierwszego dokonanego depozytu, a maksymalnie typer może otrzymać nawet 1200 PLN.

betclic kod promocyjny

BetClic: Cashback do 510 PLN

Pierwszy zakład bez ryzyka wchodzi w skład pakietu powitalnego u bukmachera BetClic. Gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD510″ w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji tego rodzaju bonusu.

Dzięki niemu pierwszy kupon jak okaże się przegrany to mała strata, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera!

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu + Cashabck do 115 PLN + bonus do 100 PLN

Można śmiało powiedzieć, że dosyć bogaty pakiet powitalny swoim graczom oferuje bukmacher Fortuna, ponieważ za samą rejestrację konta i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” na konto gracza trafi bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego swojego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład u tego operatora objęty jest Cashbackiem, czyli bezpiecznym zakładem, aż do 115 PLN.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Legalnie dziejący w Polsce bukmacher BetFan oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to już na sam start gracze mogą otrzymać darmowe środki za dokonanie trzech pierwszym wpłat. Za każdą z nich na koncie gracza może znaleźć się bonus o wartości 1000 PLN.

Poza tym trzeba mieć na uwadze to, że pierwszy zakład objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 100 PLN. Jak zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot całej stawki do 100 PLN. W przypadku wygranej na koncie typera znajdzie się cała kwota.

Warto jest mieć na uwadze, że u tego operatora WSZYSKIE kupony AKO, na których znajduje się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich wynosi minimum 1.45 objęte są promocja, czyli gracz gra bez podatku!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonus noworoczny 2020 od bukmachera BetClic.

Read Next

Betclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!