Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet

Przed nami zmagania dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1, gdzie to czekają nas takie pojedynki jak chociażby: Nice vs PSG czy też Monaco vs Rennes. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocje,w której zwiększa wygrane o 14%.

LvBet większe wygrane o 14%

LvBet większe wygrane o 14%

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym będą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1. Ta seria zmagań zostanie rozegrane w dniach od 18 do 20 października.

Bukmacher LvBet dopuszcza zdarzenia z oferty:

  • przedmeczowej
  • na żywo

Emocji podczas tej serii zmagań nie zabraknie, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Nice vs PSG, Monaco vs Rennes czy też Lyon vs Dijon.

Należy jednak pamiętać, że w tej akcji kupony musza zostać zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Stawka kuponu jest dowolna. Gracz sam wybiera za jaką kwotę zostanie zagrany kupon, ale należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

betclic kod promocyjny

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera LvBet pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

LvBet: Darmowy kod promocyjny na start

Bukmacher LvBet nowym graczom oferuje: darmowy freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN oraz bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego należy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher LvBet automatycznie dokona aktywacji bonusów powitalnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

STS z bonusem bez ryzyka do 200 PLN na start

Read Next

BetClic „Pewny zakład” na Ligę Mistrzów. Bonus 40 PLN