Legalne gry karciane w Polsce. Bonus dla każdego od STS.

Bukmacher STS w swojej ofercie posiada legalne gry karciane online w Polsce. Można tam legalnie grać w takie gry, jak chociażby pokera, wojnę oraz Betgames. Dodatkowo na te gry wspomniany operator przygotował promocję, w której to można otrzymać darmowe środki.

Poker legalnie w Polsce

Poker legalnie w Polsce

Oferta promocyjna „Bezpieczne 25 PLN na Betganes” dostępna jest każdemu graczowi, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Wspomniana oferta promocyjna Betgames trwa do odwołania i dostępna jest od poniedziałku od godz. 001:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

Po spełnieniu tych warunków graczom pozostaje już zagranie kuponu SOLO, na którym to mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z Betgames, czyli takich gier jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony zawarte są środki bonusowe.

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego przyzna graczom bonus o wartości 10% za przegrane zakłady:

Przykład: suma przegranych zakładów wyniosła 200 złotych. W zamian gracz otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Każdego tygodnia każdy typer ma prawo otrzymać jednej bonus, który to może wynieść nawet 25 złotych.

betclic nowy bonus bez ryzyka 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny a na zakład bez ryzyka 550 PLN

Legalny poker online w Polsce w STS

W dodatku to nie wszystko na co może liczyć każdy gracz w gry karciane Betgames. Bowiem bukmacher STS oferuje jeszcze akcję „Pewne 20 PLN na Betgames”, które może wykorzystać na obstawianie poker online, wojnę czy bakarat..

W ramach tej promocji każdy gracz może otrzymać za przegrany pierwszy zakład bonus nawet o wartości 20 złotych. Z tej akcji każdy gracz może skorzystać codziennie.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam start darmowy freebet o wartości 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Jednak to nie wszystko na co może liczyć użytkownik. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty, w której to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Fortuna zwiększa wygrane graczom. Kupony bez podatku.

Read Next

Typer PKO Ekstraklasy. Darmowa gotówka dla każdego od BetClic. Pula nagród 20 000 złotych.