Mistrzowski Pewniak na Ligę Mistrzów. 30 PLN od Fortuny

W związku z I kolejką PKO Ekstraklasy legalny bukmacher eFortuna przygotował graczom promocję, w której za obstawienie meczy można liczyć na pewne środki o wartości 30 PLN. I to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus 30 PLN dla typerów Ligi Mistrzów

Bonus 30 PLN dla typerów Ligi Mistrzów

Trzeba powiedzieć, że już ciekawych potyczek nie zabraknie w ramach I kolejki, ponieważ dojdzie do kilku niezywkle emocjonujących spotkań. Bowiem zostaną rozegrane takie mecze, jak m.in. Bayern Monachium vs Atletico Madryt, PSG vs Manchester United, czy też Chelsea vs Sevilla.

Na tą okazję bukmacher eFortuna online przygotował swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną „Mistrzowski Pewniak”, w której to gracze mogą liczyć na dodatkowe środki. I to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone,

Pewne 30 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej bukmacher eFortuna online dopuszcza kupony AKO, SOLO i MAXIKOMBI, które muszą spełniać następujące warunki:

  • stawka minimalna nie mniejsza niż 30 PLN
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej
  • minimum jedno zdarzenie z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Bonus bez wpłaty od STS

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się inne typy. Jednak co istotne muszą one zostać rozliczone najpóźniej do 22 października do godz. 9:00.

Gracz, który zagra co najmniej po jednym zakładzie każdego dnia otrzyma pewne 30 PLN w formie środków bonusowych. Warto jest mieć na uwadze, że środki znajdą się na koncie typera bez znaczenia, jak zakłady bukmacherskie zostały rozliczone.

Darmowe 20 PLN na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać extra środki o łącznej wartości 2230 PLN.

Chcesz dokonać aktywacji pakietu powitalnego? Jeśli tak, to musisz koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację konta
  • premie równowartości wpłaty do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Pewne 20 PLN dla graczy za typowanie meczy

Read Next

Pula nagród 15 000 PLN za obstawienie meczy od Betclic