Najlepszy typer KSW 60. Bonusy dla najlepszych od Betclic

Już w najbliższą sobotę, tj. 24 kwietnia odbędzie się jubileuszowa gala KSW 60. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na ekstra kasę w promocji „MMA Jackpot”, ponieważ pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Betclic z bonusem „MMA Jackpot”! Do wygrania nawet 20 000 PLN

Betclic z bonusem „MMA Jackpot”! Do wygrania nawet 20 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, ze ciekawych walk na pewno nie zabraknie podczas gali KSW 60, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle ciekawych konfrontacji, jak m.in. Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Każdy użytkownik, który ma zamiar typować KSW 60 może korzystać z akcji „MMA Jackpot”, a jest ona aktywna wszystkim graczom do 24 kwietnia do godziny 20:00. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla typerów na KSW 60:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy jedynie zawrzeć zakład za minimum 10 PLN, na którym to będą znajdować się wyłącznie następujące zdarzenia:

  • Wikłacz vs Surdyn
  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
Bonus bez wpłaty od STS

Na każde z tych spotkań gracz musi oddać typy w formacie „1 lub 2”, które muszą być z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali te mecze to poza wygraną gotówką otrzymają ekstra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic online na start każdemu graczowi oferują limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny ->> KOD550 podczas zakładnika konta, aby dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koniec gracza. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bukmacher STS rozdaje gotówkę na sporty wirtualne

Read Next

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eWinner