Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eWinner

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkowników na sam start przygotował legalny bukmacher eWinner. Po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego na konto każdego z użytkowników może trafić bonus nawet o wartości 610 PLN.

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Na samym początku zaznaczyć jest warto, że w skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner wchodzą: bezpieczny zakład do 110 PLN oraz premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Chcąc liczyć na wyżej wspomniane bonusy w pierwszej kolejności użytkownik musi dokonać rejestracji konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie kilka chwil, gdyż wystarczy podać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

A dodatkowo założenie konta nie sprawi nikomu żadnych problemów. Konto tymczasowe działa tak samo jak w przypadku bukmachera Fortuna.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Każdy z użytkowników w formularzu rejestracyjnym musi wpisać kod promocyjny ->> BETONLINE. Jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bonus bez wpłaty od STS

Następnie pozostaje już zagranie kuponu promocyjny, który jest objęty ubezpieczeniem. Jeśli faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot 100% stawki, aż do 110 PLN.

Gracz, który zdecyduje się na drugi depozyt otrzyma bonus jego równowartości, gdzie otrzymać można nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Najlepszy typer KSW 60. Bonusy dla najlepszych od Betclic

Read Next

Darmowe bonusy bukmacherskie dla typerów od STS na EURO 2020