Najnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019

Obecnie trwają spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym bukmacher STS oferuje najnowszy pakiet powitalny nowym graczom: Bukmacher STS oferuje najnowszy pakiet powitalny dla nowych typerów, gdzie to można na start otrzyma: freebet 29 PLN, bonus do 1200 PLN za dokonanie wpłaty oraz Cashback do 200 PLN. Ten bonus będzie aktywny graczom pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera STS. Chcąc liczyć na darmowe bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja aktywna jest graczom do 9 września do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera STS.pl. Wystarczy tam wpisać takie dane jak imię czy nazwisko. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i każda osoba sobie poradzi z nim bez najmniejszych problemów.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Jest to jedyny moment, żeby wpisać kod promocyjny.

Już na starcie bukmacher przyzna bonus o wartości 29 PLN bez dokonania wpłaty. Środki znajdą się na koncie gracza do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus do 1200 PLN za darmo od STS

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus równowartości depozytu np. gracz dokonał wpłaty o wartości 600 PLN druga taka sam kwota znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Użytkownik może otrzymać nawet do 1200 PLN.

Freebet do 200 PLN od bukmachera STS

Gracz, który dokonał pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jak okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki, można otrzymać do 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 10 września do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowy bonus za depozyt do 200 PLN od LvBet

Read Next

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan