Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera BetFan

Legalny polski Bukmacher Befan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to oferuje: bonus do 3000 PLN oraz pierwszy kupon bez ryzyka. To wszystko po wpisaniu darmowego kontu promocyjnego BETONLINE.

BetFan bonus dla nowych graczy na start

BetFan bonus dla nowych graczy na start

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który jeszcze nie korzystał z oferty bukmachera Betfan.

Warunki tej akcji są bardzo proste i przejrzyste. To sprawia, że nie zajmie użytkowi zbyt wiele czasu. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan.pl. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus do 3000 PLN od bukmachera BetFan

Bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze depozyty swoim graczom. Za każdą wpłatę można otrzymać wpłatę do 1000 PLN za każdy depozyt. Bukmacher przyznaje bonus równowartości depozytu.

Zakład bez ryzyka u bukmachera BetFan

Pierwszy kupon dla graczy jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się przegrany kupon to bukmacher dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z Cashback należy zagrać kupon AKO, gdzie kurs kupon nie może być mniejszy niż 2.20. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli, zagrany kupon okażże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Najnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019

Read Next

Bonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS