Obstawiaj mecze u bukmachera STS i zgarniaj codziennie bonusy.

Najnowsza promocja bukmachera STS to „Ekstra 60 PLN na Esport”. Wystarczy regularnie obstawiać zakłady AKO, aby codziennie otrzymywać extra bonusy za obstawienie meczy.

Extra bonus na Esport. Do 60 PLN dla graczy

Extra bonus na Esport. Do 60 PLN dla graczy

Można śmiało powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich tygodni Esport zyskał wiele fanów wśród graczy u bukmacherów. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Turnieje, a zarazem mecz odbywają się zgodnie z planem i to bez żadnej przerwy. I tutaj jest dużo atut tej dyscypliny.

Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera STS mogą natomiast skorzystać z oferty „Ekstra 60 PLN na Esport”, która dostępna jest do do 23 lipca do godz. 23:59. Gracz, który chce wziąc udział w tej ofercie musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do tej akcji zapisać na stronie www.STS.pl.

Obstawiaj Esport i wygrywaj więcej codziennie.

W ramach akcji limitowanej „Ekstra 60 PLN na Esport” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50.

Na każdym kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a mogą pochodzić one z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Jednak wymagane jest to, że co najmniej jeden z typów był z Esportu. Jest na pewno co obstawiać, ponieważ czeka nas spora ilość spotkań w takich grach, jak Counter Strike, League of Legends, Overwatch, czy też StarCraft 2.

Bonus bez wpłaty od STS

Zakład okazał się wygrany? Super to otrzymasz dodatkową premię 15% od wygranej kwoty. Chociaż na uwadze warto jest mieć to, że codziennie maksymalny bonus może wynieść 20 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera STS:

Bukmacher STS należy do tych operatorów, którzy przyznają darmowe środki na start i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE, a w zamian gracz otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik, który zdecyduje się na dokonanie pierwszej swojej wpłaty otrzyma premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

Warto jest również mieć na uwadze, że bukmacher STS co tydzień nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy. Bowiem za obstawienie meczy typerzy otrzymują poza wygraną dodatkowe środki z puli nagród, aż 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Typuj KSW 53 i odbierz bonus od STS. Do 50 PLN dla typerów

Read Next

Typuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej. Bonusy co tydzień dla graczy od STS