Pewne 20 PLN dla graczy za typowanie meczy

Wszyscy gracze, którzy regularnie obstawiają mecze u bukmachera STS mogą każdego dnia liczyć na dodatkowe 20 PLN i bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone. To wszystko w ramach akcji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”.

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher STS nagradza typerską aktywność swoich graczy, a trzeba powiedzieć, że jest co typować. Bowiem na brak emocji sportowych nie można narzekać, gdyż rozgrywane są mecze praktycznie w każdej dyscyplinie.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja składa się z etapów, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Dodatkowe środki dla graczy za obstawienie meczy:

W promocji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” dostępne są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, czyli tzw. AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Kod promocyjny w BetFan

Na kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie są dostępne u bukmachera STS. Jednak ważne jest to, że typy koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji w prezencie i to każdego dnia tygodnia może otrzymać dodatkowe środki o wartości 20 PLN.

Darmowe bonusy na start u bukmachera STS:

Wszyscy użytkownicy już na sam początek u bukmachera STS mogą liczyć na darmowe środki. Wystarczy, że wpiszą hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A w zamian otrzymają darmowe 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po pierwszej wpłacie typer otrzyma kolejną premię. A tym razem będzie mógł liczyć na bonus równowartości depozytu. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto każdego użytkownika to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Extra premia dla typerów za obstawienie meczy od STS

Read Next

Mistrzowski Pewniak na Ligę Mistrzów. 30 PLN od Fortuny