Pewniak na E-sport od Fortuny. Bonus do 25 PLN dla typerów

Obecnie E-sport przeżywa prawdziwy boom, gdzie to duża ilość graczy obstawia właśnie mecze z tej dyscypliny. Bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „E-sportowy pewniak”, w ramach tej akcji typerzy mogą otrzymać darmowe środki i to bez znaczenia, jak zostały rozliczone zakłady.

Bonus za darmo na E-sport

Bonus za darmo na E-sport

Promocja „E-sportowy pewniak” skierowana jest do każdego użytkownika bukmachera eFortuna, który posiada zweryfikowane konto oraz dokonał wcześniej więcej niż jedną wpłatę. Ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Gracze swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy, że gracz w czasie, kiedy ta akcja jest dostępna zagra za minimum 10 złotych trzy kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z esportu.

W najbliższych dniach na pewno będzie co typować, ponieważ zostaną rozegrane mecze w takich grach, jak m.in. Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Bonus bez wpłaty od STS

25 PLN dla każdego na E-sport

Każdy użytkownik może liczyć na darmowe środki od bukmachera eFortuny pod warunkiem, że jego w czasie trwania akcji zagra minimum trzy zakłady:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu możliwe jest obstawienie meczy wyłączne przez internet.

Bonus bez wpłaty własnej od eFortuny:

Bukmacher eFortuna online przyznaje każdemu graczowi już na sam początek bonus o wartości 20 złotych i to bez dokonania depozytu.

W dodatku to nie wszystko. W pakiecie powitalnym znajdują się jeszcze premię równowartości depozytu do 1000 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Wymienione powyżej bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Typer PKO Ekstraklasy. Darmowa gotówka dla każdego od BetClic. Pula nagród 20 000 złotych.

Read Next

Bonus dla typerów za obstawienie meczy. Do 100 PLN dla graczy od BetClic.