Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN

Podczas najbliższego weekendu zostaną rozegrane hity w Bundeslidze i Premier League: Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocją graczom z łączną pulą nagród 10 000 PLN.

STS aktualne bonusy dla graczy

STS aktualne bonusy dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja graczom dostępna jest do 9 listopada do godz. 18:00. Gracz swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tego konkursu kwalifikuje się jedynie kupon AKO, na którym mogą znajdować się jedynie typy na zdarzenia: Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City.

Bukmacher STS w ramach tej akcji dopuszcza wyłącznie typy „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis, a muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

betclic kod promocyjny

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Jednak należy wiedzieć, że z tej akcji sa wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki promocyjne.

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

STS kod promocyjny na start

Bukmacher STS oferuje na start dla nowych graczy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać już za samą rejestrację bonus bez depozytu o wartości 29 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza trafi bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Extra bonus 40 PLN dla graczy od bukmachera BetClic

Read Next

Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN