Promocja „Misja Tenis” od Betclic. Bonus dla graczy do 40 PLN

Najnowsza promocja bukmachera Betclic to „Misja tenis”. W ramach tej oferty za zagranie co najmniej trzech kuponów każdy z użytkowników może otrzymać nawet 40 PLN.

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej kasy. Bonus do 40 PLN od Betclic

A na pewno jest co typować z tenisa. Bowiem sezon w tej dyscyplinie rusza na dobre. Poza tym rozgrywany jest jeden z bardziej elitarnych turniejów w kalendarzu, czyli zawody w Miami.

Wspomniana oferta promocyjna, tj. „Misja tenis” aktywna jest graczom do 4 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Darmowy bonus za obstawienie meczy 2021:

Zadaniem graczy w promocji „Misja tenis” jest obstawanie meczy tenisowych. Dopuszczone są zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których mogą znajdować się typy z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.80, zaś stawka każdego zakładu wynosić musi co najmniej 20 PLN.

Bonus bez wpłaty od STS

Jeśli co najmniej trzy kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostały rozliczone, jako wygrane to super. Bowiem gracz poza wygraną gotówką otrzyma dodatkowy bonus o wartości 40 PLN.

Bonus na start w Betclic Polska 2021:

Bukmacher Betclic Polska online wszystkim nowym graczom na start oferuje promocję powitalną, w której to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Co zrobić, aby dokonać aktywacji Cashbacka? Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okażę się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej otrzyma on zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto

Read Next

Bukmacher STS rozdaje gotówkę na sporty wirtualne