Pula nagród 15 000 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Bukmacher Betclic przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną na 8 kolejką angielskiej Premier League. Gracze poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki. Warto jest zaznaczyć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Beclic. Extra gotówka dla typerów

Piłkarski Jackpot w Beclic. Extra gotówka dla typerów

Warunki promocji są proste. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy i poprawnie wytypować spotkania z 8 kolejlo angielskiej Premier League.Warto jest zaznaczyć, że w tej serii spotkań dojdzie do kilku ciekawych meczy, jak m.in.Manchester City vs Liverpool, Arsenal vs Aston Villa, Everton vs Manchester United.

Gracz, który chce włączyć się do walki o 15 000 PLN musi najpierw do tej promocji się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego można najpóźniej do 7 listopada do godziny 13:30.

Obstawiaj i wygrywaj więcej w Betclic

Bukmacher Betclic Polska online dopuszcza graczom wyłącznie zakłady AKO, na których koniecznie musi znajdować się osiem następujących spotkań:

  • Everton vs Manchester Utd.
  • Crystal Palace vs Leeds
  • Chelsea vs Sheffield
  • West Ham vs Fulham
  • West Bromwich Albion vs Tottenham
  • Leicester vs Wolverhampton
  • Manchester City vs Liverpool
  • Arsenal vs Aston Villa

Gracz na wymienione typy może oddać wyłącznie typy w formacie „1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”, które w dodatku muszą być z oferty przedmeczowej.

Bonus bez wpłaty od STS

Dodać jest warto,że wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali mecze z 8 kolejki angielskiej Premier League mogą liczyć na extra środki, ponieważ poza wygraną typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 15 000 PLN.

Bonus do 550 PLN na start u bukmachera Betclic Polska:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u legalnego bukmachera Betclic Polska i wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 dokonają aktywacji Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrto całej kwoty, za jaką został zawarty kupon. Maksymalna wartośc,na jaką może liczyć każdy użytkownik to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Mistrzowski Pewniak na Ligę Mistrzów. 30 PLN od Fortuny

Read Next

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN