STS z bonusem bez ryzyka do 200 PLN na start

W związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher STS przygotował nowym graczom pakiet powitalny. Przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE na start można liczyć z darmowe bonusy, tj. freebet 29 PLN bez depozytu, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 200 PLN.

STS Zakład Bez Ryzyka

STS Zakład Bez Ryzyka

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej jeszcze nie posiadali konta u bukmachera STS.

Promocja aktywna jest graczom do 14 października do godz. 23:59.

Chcąc liczyć na bonusy powitalne należy najpierw dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi, ponieważ wystarczy wpisać tam swoje podstawowe dane.

Istotne w tym wszystkich jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego, czyli freebetu 29 PLN bez depozytu, bonusu do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashbacku do 200 PLN.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Freebet 29 PLN bez wpłaty włąsnej od STS

Już po wpisaniu kodu promocyjnego na konto gracza trafi darmowy freebet o wartości 29 PLN. Gracze nie muszą dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Bonus 100% za depozyt do 1200 PLN od STS:

Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty mogą liczyć na darmowy bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacili 600 PLN druga taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN od STS:

Warto jest pamiętać, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty zakładem bez ryzyka. Sam gracz wybiera jaki rodzaj zakładu wybierze.

Jeśli kupon okaże się przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 14 października do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Cashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!

Read Next

Kupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet