Typuj KSW 53 i odbierz bonus od STS. Do 50 PLN dla typerów

Przed nami pierwsza gala KSW 53 w czasie trwania Korona wirusa. Po dłuższej przerwie wracają do walk czołowi zawodnicy w Polsce sztuk walk. Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać dodatkowe środki oprócz wygranej.

Extra gotówka dla typerów KSW od STS

Extra gotówka dla typerów KSW od STS

Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS jest bardzo bogata na zmagania zawodników podczas KSW 53. Tym bardziej, że ciekawych walk nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki, jak Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

Legalny bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i tym samym oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 50 PLN na KSW”. Pod uwagą natomiast trzeba mieć fakt, że do tej oferty obowiązkowo trzeba się zapisać wykonując dwie czynności. Najpierw zalogować się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejna czynność jest to kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 50 PLN na KSW”.

Bonus na KSW 53 dla graczy

Kupon kwalifikujący się w wspomnianej ofercie musi być zakładem AKO, na którym muszą znajdować się minimum dwa typy. Pochodzić one mogą z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak podstawowy wymóg tej promocji jest taki, że na kuponie musi znajdować się dowolne zdarzenie z oferty bukmachera STS na zmagania zawodników podczas KSW 53.

Śmiało można powiedzieć, że jest z czego wybierać, ponieważ zdarzeń do typowania jest sporo. Poza tym przed nami dosyć ciekawe walki Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

Natomiast na kuponie mogą również znajdować się typy z innych dyscyplin, jakie bukmacher STS ma w swojej ofercie. A przed nami pojedynki chociażby w piłce nożnej, koszykówce, czy też Esporcie.

Bonus bez wpłaty od STS

Pod uwagę trzeba wziąć to, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka musi wynosić minimum 20 PLN.

Gracze, których zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji i do tego został on rozliczony, jako wygrany to otrzymają extra środki. Bowiem na ich konta trafi bonus o wartości 50% stawki, a maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkowników to 50 PLN.

Bonus bez depozytu od STS:

Zakłady bukmacherskie STS oferuje wszystkim użytkownikom najnowszy pakiet powitalny, w którym to typerzy już na start mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości wpłaty do 1200 PLN

Jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Istotny czynnik tego jest taki, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Poza tym wspomniany operator w swojej ofercie posiada chociażby usługę Betgames. Gracze legalnie mogą grać za prawdziwe pieniądze w gry karciane, jak chociażby poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Bonus 60 PLN – Betclic Misja Sport

Read Next

Obstawiaj mecze u bukmachera STS i zgarniaj codziennie bonusy.