Typuj Premier League i wygrywaj dodatkowe bonusy. 45 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic

Pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” rośnie i obecnie wynosi 45 000 PLN. I o taką kwotę typerzy powalczą w najbliższy weekend typując zmagania w rozgrywkach angielskiej Premier League.

45 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic

45 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic

Hit drugiej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League będą to derby Londynu, gdzie to Arsenal podejmie Chelsea. Poza tym czekają nas takie pojedynki, jak m.in. Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenmham.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher Betclic, który oferuje promocję „Piłkarski Jackpot”, a jest ona aktywna typerom wyłącznie do 21 sierpnia do godziny 13:30. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Najlepszy typer PKO Premier League:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO za co najmniej 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same mecze z II kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
Bonus bez wpłaty od STS

Na każde z tych potyczek gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

W przypadku wygranej każdy z typerów będzie mógł liczyć na extra kasę, ponieważ oprócz wygranej gotówki typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic Polska:

Każdy nowy użytkownik portalu Betclic Polska może liczyć na start na Cashback, czyli ubezpieczony pierwszy kupon. A będzie on aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie

Read Next

Bonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?